PLESNISTOP

Kód:
2417
EAN:
8585018502194
Výrobca:
slovenský výrobok

protiplesňový vysoko účinný bezchlórový prostriedok je určený ako fungicídna prísada do bežných vodou riediteľných maliarskych, interiérových aj exteriérových farieb, maliarskych zmesí a minerálnych stavebných omietok, ktoré sú určené na ochranu muriva, betónových plôch a pod. Zobraziť celý popis

Balenie
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
4,16 € s DPH
3,47 € bez DPH

Popis výrobku

protiplesňový vysoko účinný bezchlórový prostriedok je určený ako fungicídna prísada do bežných vodou riediteľných maliarskych, interiérových aj exteriérových farieb, maliarskych zmesí a minerálnych stavebných omietok, ktoré sú určené na ochranu muriva, betónových plôch a pod. Plesnistop je kompatibilný so všetkými akrylátovými, silikónovými aj silikátovými hmotami. Je to preventívny a dlhodobo účinne pôsobiaci prostriedok proti hubám, plesniam, riasam a lišajníkom. Prípravok je určený do vlhkých priestorov ako sú pivnice, kúpeľne, práčovne a pod.

Spotreba:
10 - 12 m2/l

Odtieň:
bezfarebná priehľadná kvapalina

Balenie:
0,5l rozprašovač, 1l a 5l

Návod na použitie:
Použitie je jednoduché - napadnuté miesta natrieme alebo nastriekame prípravkom a necháme ho pôsobiť 24 hodín. Na druhý deň je pleseň zničená a zo steny ju možno mechanicky odstrániť.

Pleseň pred použitím PlesniStopu neodstraňujte, pretože by uvoľnené výtrusy mohli zapríčiniť jej ďalšie šírenie. Takto ošetrený podklad sa môže natrieť bežnými maliarskymi prípravkami. Ak maliarske prípravky neobsahujú účinnú zložku zabraňujúcu ďalšiemu rastu plesní, doporučuje sa vyschnutý náter 1x pretrieť Plesnistopom alebo môžete Plesnistop primiešať do maliarskej zmesi v pomere 1:20.

Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o výrobky.

Parametre výrobku

  • Balenie : 5l, 1l, 0.5l
  • Špecifikácia : slovenský výrobok
  • Použitie : interiér/exteriér
  • Pochôdznosť : Nie

Výhody nákupu u nás

Široký sortiment
Široký sortiment
Dodanie do 24 hodín
Dodanie do 24 hodín Pri objednávke do 10:00 pokiaľ je tovar skladom
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
HELION s.r.o., 6.apríla 361/20, Vrbové 922 03, 0948916125, eshop@helion.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info